Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2588
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Galeria Victoria podpisała nowe umowy najmu

Środa, 15 października 2014, 6:30
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Galeria Victoria podpisała nowe umowy najmu
Fot. użyczone
Monnari, Cukiernia Sowa, ING Bank Śląski, Darbut i Planszóweczka.pl poszerzają grono najemców Galerii Victoria w Wałbrzychu.

Keen Property Management, zarządca Galerii Victoria w Wałbrzychu, podpisał nowe umowy najmu z markami Monnari, Cukiernia Sowa, ING Bank Śląski oraz Planszóweczka.pl. Na kolejne lata przedłużone zostały dodatkowo umowy z supermarketem Intermarche, perfumerią Douglas oraz salonem odzieżowym Orsay, natomiast salon meblowy Agata Meble powiększył powierzchnię o dodatkowe 850m2. Od września przy Galerii Victoria funkcjonuje także najnowocześniejsza w mieście bezdotykowa myjnia samochodowa.

-Zawarte w ostatnim czasie umowy najmu potwierdzają ogromny potencjał, jaki tkwi w Galerii Victoria. Z przyjemnością witamy w naszych progach tak uznane marki jak Monnari, Darbut, ING czy Sowa, które wzbogacą ofertę handlowo-usługową wałbrzyskiego Centrum Handlowego Przedłużyliśmy także umowy z kluczowymi Najemcami m.in. Intermarche, Douglas czy Orsay. Jednocześnie prowadzimy zaawansowane negocjacje z potencjalnymi najemcami i planujemy kolejne otwarcia w tym roku.– poinformował Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria.

Już teraz klienci Galerii Victoria mogą zrobić zakupy w salonie obuwniczym Darbut oraz skorzystać z usług placówki bankowej ING. W ostatni weekend działalność w Galerii Victoria rozpoczął pierwszy w regionie sklep z grami planszowymi i największa wałbrzyska wypożyczalnia gier planszowych Planszóweczka.pl. W związku z rosnącymi obrotami oraz coraz większym zapotrzebowaniem ze strony klientów, swoją powierzchnię zwiększył znajdujący się w parku handlowym salon meblowy Agata Meble. Obecnie na dwóch poziomach zajmuje on ponad 5500m2. Zmotoryzowani klienci CH mogą natomiast umyć samochód na najnowocześniejszej bezdotykowej myjni w mieście, która oprócz zastosowania najnowszych technologii i najdłuższego czasu mycia, czynna jest przez całą dobę.

Monnari to znany producent eleganckiej odzieży i akcesoriów dla kobiet. Salon we flagowym formacie o powierzchni 260m2 zlokalizowany będzie na parterze CH, naprzeciwko m.in. salonów KappAhl i Stradivarius. W lokalu trwają już prace adaptacyjne. Sowa to rozpoznawalna w całym kraju sieć cukierni. Otwarcie lokalu o powierzchni 84m2 planowane jest na połowę listopada br. Jeszcze zimą w Galerii Victoria wystartuje CityFit. Jest to innowacyjna sieć klubów fitness, która oferuje najwyższej klasy sprzęt światowych marek oraz komfortową przestrzeń do ćwiczeń - bez długoterminowych umów! Członkom klubów CityFit oferuje dostęp przez całą dobę, w niespotykanie niskiej cenie. Będzie to największy i najnowocześniejszy klub fitness w regionie.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group