Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 3148
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Galeria Victoria: „Wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej”

Niedziela, 11 maja 2014, 16:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 maja 2014, 23:06
Autor: opr.red.
Wałbrzych: Galeria Victoria: „Wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej”
Fot. W.I.RERUM
„Wszędzie dobrze, ale w DOMU najlepiej” to kolejna ciekawa propozycja Galerii Victoria na trwający weekend.

Jeszcze tylko dzisiaj każda osoba, która przyjdzie do Galerii Victoria między godziną 12 a 19, będzie mogła zapoznać się z nowymi trendami w dekorowaniu wnętrz. W programie wiele ciekawych konkursów (doskonała okazja do zdobycia wielu cennych i atrakcyjnych nagród - między innymi lampy, pufy, fotele i wiele akcesoriów do domu ), warsztaty dla najmłodszych oraz porady dotyczące stylizacji mieszkań.

Głównym konkursem imprezy jest zaprojektowanie mieszkania. Wszyscy chętni uczestnicy otrzymują od organizatorów specjalne plansze, na których projektują mieszanie swoich marzeń. Główną nagrodą konkursu jest ekskluzywny fotel ufundowany przez Salon Agata Meble. Konkurs trwa jeszcze dzisiaj do godziny 17stej.

Wokół sceny zostały zaprezentowane najmodniejsze w tym sezonie dodatki, między innymi zasłony i ręczniki, a na terenie całej Galerii rozmieszczone są pomieszczenia urządzone według najnowszych trendów.

-Cieszymy się, że tak wiele osób chce wziąć udział w konkursach, które zostały przez nas przygotowane. Tym bardziej, że zadania są dość czasochłonne i opierają się w dużej mierze na projektowaniu. Było już między innymi projektowanie fotela, szafy marzeń i mebla przyszłości. Przez cały weekend można również zaprojektować swoje wymarzone mieszkanie i zdobyć wspaniałe nagrody. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także warsztaty, na których najmłodsi mogą zaprojektować na przykład doniczkę lub zawieszkę na drzwi lub okno.-mówi Magdalena Legierska z Wytwórni Inspiracji Rerum.

Organizatorami imprezy są Galeria Victoria, Salon Agata Meble i Wytwórnia Inspiracji Rerum.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group