Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 5649
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Handlował na Podgórzu i nie tylko

Niedziela, 21 sierpnia 2022, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Handlował na Podgórzu i nie tylko
Fot. KMP Wałbrzych
Znaczną ilość środków psychotropowych w postaci amfetaminy oraz odurzających w postaci marihuany ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w dzielnicy Podgórze policjanci kryminalni drugiego komisariatu.

Wałbrzyszanin w miejscu zamieszkania miał ukryte dwa woreczki ze środkami psychotropowymi w postaci amfetaminy oraz środkami odurzającymi w postaci marihuany. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli także podręczną wagę oraz gotówkę w łącznej sumie blisko 3,5 tysiąca złotych.

Podczas dalszych czynności procesowych funkcjonariusze z „dwójki” ustalili dodatkowo, że podejrzany wielokrotnie w ostatnim czasie sprzedawał narkotyki innym mieszkańcom naszego miasta. Tylko podczas wakacji marihuanę i amfetaminę udzielił blisko 30 osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego w kwocie 5 tysięcy złotych.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz za handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

5
17%
Cieszy
4
14%
Hahaha
2
7%
Nudzi
2
7%
Smuci
7
24%
Złości
9
31%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group