Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3019
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Handlował narkotykami

Piątek, 19 lipca 2019, 13:30
Aktualizacja: Sobota, 20 lipca 2019, 9:16
Autor: red
Wałbrzych: Handlował narkotykami
Fot. KMP Wałbrzych
Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 7 tysięcy porcji handlowych narkotyków ujawnili i zabezpieczyli w miniony wtorek w jednym z wałbrzyskich mieszkań policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze zatrzymali do tej sprawy 24–letniego mieszkańca naszego miasta i w toku wykonanych czynności udowodnili mu także handel środkami psychotropowymi.

Policjanci kryminalni wykorzystując informacje operacyjne ustalili, że młody wałbrzyszanin w swoim mieszkaniu przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli woreczek, w którym znajdowały się środki psychotropowe, z których można było wykonać łącznie ponad 7 tysięcy porcji handlowych tych narkotyków. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną do porcjowania amfetaminy, a także pieniądze w kwocie blisko 2,5 tysiąca złotych mogące pochodzić z procederu przestępczego. W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym policjanci kryminalni wraz z funkcjonariuszami pionu dochodzeniowo-śledczego udowodnili 24-latkowi także wielokrotny handel środkami psychotropowymi.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości amfetaminy wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz handel nią grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Sąd na podstawie zebranego w tej sprawie przez policjantów materiału dowodowego zastosował w stosunku do 24-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

6
55%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
27%
Złości
2
18%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group