Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3397
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Haszysz i marihuana

Niedziela, 11 sierpnia 2019, 8:28
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 sierpnia 2019, 8:37
Autor: red
Wałbrzych: Haszysz i marihuana
Fot. KMP Wałbrzych
Trzy osoby zostały zatrzymane za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych. To wynik działań przeprowadzonych w czwartek przez policjantów z Wałbrzycha.

8 sierpnia po północy na przystanku przy al. Podwale w Wałbrzychu - w rejonie ul. ul. Hetmańskiej - policjanci pierwszego komisariatu zauważyli mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy Wałbrzychu za liczne kradzieże. 36-letni mieszkaniec naszego miasta miał przy sobie także środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. Podejrzany trafił więc do pomieszczenia dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy.

Kilkadziesiąt minut później w ręce mundurowych tego samego komisariatu wpadł kolejny wałbrzyszanin. Tym razem legitymowany przy ul. Ogrodowej 25-latek posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Po godzinie 16:00 natomiast funkcjonariusze Zespołu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu na ul. Skargi w Wałbrzychu ujawnili środki odurzające w postaci marihuany oraz haszyszu przy 18-letnim mieszkańcu naszego miasta.

Za posiadanie środków odurzających wszystkie osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

3
30%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
6
60%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group