Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2438
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno Zdrój: Janusz Korwin–Mikke ma pomysł na Polskę

Wtorek, 28 kwietnia 2015, 15:32
Aktualizacja: Środa, 29 kwietnia 2015, 7:04
Autor: PAW
Wałbrzych/Szczawno Zdrój: Janusz Korwin–Mikke ma pomysł na Polskę
Fot. PAW
Przez dwa dni w Wałbrzychu i Szczawnie Zdroju przebywał Janusz Korwin–Mikke, kandydat na prezydenta RP.

Polityk postrzegany jako ten, który ma skrajne poglądy, osiąga w sondażach wyniki na poziomie 3-6 procent. Jest jednak przekonany, że w samych wyborach osiągnie wynik, który pozwoli mu stoczyć decydujące starcie w drugiej turze.
- Prawda jest jedna, nie ma kompromisów – mówi Korwin-Mikke.- Jak coś jest państwowe to zawsze będzie korupcja. Politycy kłamią i kradną. W demokracji rządzi większość, a głupich jest więcej niż mądrych niestety.

Janusz Korwin Mikre skrytykował PO i PiS, a także Unię Europejską.
- PO obiecywała liberalizm, ale nic nie zrobiła w tym kierunku, a PiS też podpisywał ustawy niekorzystne dla Polski – mówi Korwin-Mikke. – Premier Kopacz ma niewiele do powiedzenia. Trzeba zmienić ustrój. W UE jesteśmy niewolnikami. Ludzie lubią być niewolnikami. Nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Jesteśmy pod okupacją UE, a Europa się nie rozwija i w tym systemie jesteśmy skazani na zagładę.

Korwin-Mikke mówił o młodych ludziach, którzy opuszczają kraj i on zapewnia, że jest jedynym kandydatem, który może ten trend odwrócić. Zapowiada projektowanie ustaw, zawetowanie podniesienia wieku emerytalnego.
- To jest rabunek - mówi Korwin-Mikke. – Prezydent Komorowski ośmiesza Polskę na arenie międzynarodowej. Prezydent podpisał konwencję, która znosi karę śmierci nawet w stanie wojny. To niewiarygodne.

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group