Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2137
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jarkobus w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Czwartek, 1 lipca 2010, 7:47
Aktualizacja: 7:48
Autor: PAW
Autobus z podobizną Jarosława Kaczyńskiego odwiedza kolejne polskie miasta
Fot. użyczone
Wczoraj na terenie powiatu wałbrzyskiego można było zobaczyć Jarkobus z posłami i wolontariuszami Prawa i Sprawiedliwości, którzy zachęcali mieszkańców naszego powiatu do głosowania w wyborach prezydenckich na Jarosława Kaczyńskiego.

Jarkobus na terenie powiatu wałbrzyskiego można było zobaczyć w godzinach 16.00-19.00.

Pojazd przejechał ulicami Głuszycy, Jedliny-Zdroju, Boguszowa-Gorc i Wałbrzycha. To nie pierwsza tego typu inicjatywa. Jarkobus przemierza polskie drogi, a jego pasażerowie (najczęściej politycy PiS-u) przekonują ludzi do głosowania na Jarosława Kaczyńskiego. W I turze kandydat PiS-u na stanowisko Prezydenta Polski nie osiągnął w naszym mieście zbyt dobrego wyniku. Czy wizyta Jarkobusu zmieni nastawienie wałbrzyszan?
- Jeszcze nie wiem, na kogo zagłosuję, bo zarówno Kaczyński jak i Komorowski, nie są moim zdaniem dobrymi kandydatami – mówi Władysław Malinka. – Przyjazd Jarkobusu nie zmienia mojego zdania na ten temat.

Autokar z podobizną Jarosława Kaczyńskiego budzi wszędzie powszechne zainteresowanie ludzi. Członkowie PiS-u podczas tych wojaży rozdają ulotki i materiały promujące Jarosława Kaczyńskiego. Już w najbliższą niedzielę tuż po godzinie 20.00 okaże się czy ten zabieg (sztab Bronisława Komorowskiego stosuje podobną metodę) przyniósł spodziewany efekt.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~kolo 1-07-2010 13:41
Szkoda, że w Jarkobusie nie było Jarka Kaczyńskiego. Ale w tym czasie przygotowywał się do debaty a z Bronkiem Komorowskim
~Miras 1-07-2010 15:40
Myślę, że Kaczorek nie musiał się przygotowywać. Zresztą odkąd pamiętam, to on bez kartki mówił, nie tak jak dzisiejsza elita PO, która bez ściąg niewiele ma do powiedzenia. Wczorajsza debata pokazała kto ma jaką wiedzę, a w zasadzie, że Kompromitowski tej podstawowej wiedzy, pomimo tylu lat przy żłobie, nie ma. Stąd też ostatecznie przekonałem się i zagłosuję na Kaczyńskiego, chcę Prezydenta a nie marionetki.
~trey 2-07-2010 10:57
Idąc na wybory musimy wybierać między dwoma konserwartystami. Taki wybór to żaden wybór. Nie chce Polski konserwatywnej, sceptycznej stojącej w miejscu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group