Zalogowanych: 7

Wałbrzych: Kadeci Nowego Miasta mają kolejne mecze za sobą

Czwartek, 2 grudnia 2010, 19:45
Aktualizacja: 19:47
W listopadzie koszykarscy kadeci Górnika Nowe Miasto rozegrali trzy mecze. Dwa wygrali i jeden przegrali.

Najpierw Górnik Nowe Miasto uległ u siebie WKK I Wrocław 74-89. Mecz był bardzo wyrównany, a o końcowym zwycięstwie gości z Wrocławia zadecydowała ostatnia kwarta, kiedy nasi koszykarze mieli olbrzymie problemy ze zdobywaniem kolejnych punktów.

Górnik Nowe Miasto – WKK I Wrocław 74-89 (21-25, 19-10, 25-31, 9-23)

Górnik: Małochleb 19, Chomicki 17, Mateusz Ciuruś 14, Marcin Ciuruś 12, Kurzepa 6, Jaskólski 4, Piskorski 2.

W kolejnym meczu nasi zawodnicy udali się do Wrocławia na mecz z WKK II Wrocław. Do przerwy mecz był bardzo wyrównany (27-29). W drugich 20 minutach wałbrzyszanie pokazali się z lepszej strony i ostatecznie odnieśli dość pewne 16-punktowe zwycięstwo.

WKK II Wrocław – Górnik Nowe Miasto 55-71 (14-12, 13-17, 15-24, 13-18)

Górnik: Małochleb 22, Kurzepa 18, Jaskólski 8, Marcin Ciuruś 7, Mateusz Ciuruś 6, Pilarczyk 4, Prokopowicz 4, Lindner 2.

Najefektowniej kadeci z Nowego Miasta zaprezentowali się w potyczce z Gimbasketem Wrocław. Górnik zdeklasował swoich rywali wygrywając 168-28. Świetnie funkcjonował atak i twarda defensywa.

Górnik Nowe Miasto – Gimbasket Wrocław 168–28 (42-11, 41-9, 41-3, 44-5)

Górnik: Kurzepa 34, Małochleb 33, Jaskólski 23, Mateusz Ciuruś 22, Marcin Ciuruś 12, Olejarz 10, Pilarczyk 10, Lindner 8, Piekutowski 8, Kuliński 4, Prokopowicz 4.