Wtorek, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 2710
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Kobieta posiadała narkotyki i handlowała nimi

Środa, 24 stycznia 2018, 13:12
Aktualizacja: 13:14
Autor: red
Wałbrzych: Kobieta posiadała narkotyki i handlowała nimi
Fot. KMP Wałbrzych
Narkotyki w postaci marihuany ujawnili i zabezpieczyli w zeszłym tygodniu przy 22–latce policjanci „kryminalni” wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali kobietę przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu. Podczas czynności procesowych mundurowi udowodnili podejrzanej także handel środkami odurzającymi.

22-letnia wałbrzyszanka w trakcie zatrzymania posiadała przy sobie środki odurzające w postaci marihuany, z których można było przygotować kilkanaście porcji handlowych tego narkotyku. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili dodatkowo, że podejrzana sprzedawała narkotyki innym osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanki środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Kobieta przyznała się do popełnionych czynów i złożyła wyjaśnienia. Stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 10.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group