Wtorek, 21 marca
Imieniny: Benedykta, Lubomira
Czytających: 5542
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Komisja zbada sprawę nagrań

Czwartek, 14 stycznia 2021, 14:27
Aktualizacja: 14:32
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Komisja zbada sprawę nagrań
Fot. archiwum
Krzysztof Sobolewski poinformował o utworzeniu komisji, która zajmie się wyjaśnieniem afery związanej z wałbrzyskimi strukturami PiS. Polityk przyznał, że „w tak dużej strukturze zawsze znajdą się czarne owce”.

Krzysztof Sobolewski jest szefem Komitetu Wykonawczego PiS. W ostatnich dwóch dniach był wielokrotnie pytany o sytuację, jaka miała miejsce w wałbrzyskich strukturach Prawa i Sprawiedliwości, a przypomnijmy, że na wniosek Michała Dworczyka, prezes PiS Jarosław Kaczyński podjął decyzję o rozwiązaniu organizacji terenowej PiS miasto Wałbrzych oraz wykluczeniu wszystkich członków PiS w mieście Wałbrzychu.

W Radio Plus Krzysztof Sobolewski powiedział m.in. – W strukturze, która liczy ponad 40 tys. osób zawsze zdarzyć się mogą czarne owce. Ważne jest to, jak zareagują władze zwierzchnie. Cała struktura została rozwiązana i wykluczona z partii – powiedział podkreślając, że Jarosław Kaczyński zareagował błyskawicznie.

Ze słów Sobolewskiego wynika, że w związku z wałbrzyską aferą powstanie prawdopodobnie komisja, która będzie miała za zadanie wyjaśnienie wszelkich okoliczności dotyczących sprawy.
– Zasiądzie w niej na pewno ktoś z Warszawy, z centrali PiS, będą parlamentarzyści z okręgu wałbrzyskiego. Część z dotychczasowych działaczy partii z Wałbrzycha na pewno będzie chciała nadal działać w partii, natomiast czy będzie im to umożliwione, to będzie uzależnione od decyzji tej komisji – zaznaczył.

Źródło: Radio Plus

Twoja reakcja na artykuł?

12
15%
Cieszy
50
62%
Hahaha
1
1%
Nudzi
6
7%
Smuci
2
2%
Złości
10
12%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (68)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group