Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2631
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: Koncert Trzech Kultur tradycyjnie w Jedlinie–Zdroju

Środa, 12 października 2016, 6:50
Autor: red
REGION, Jedlina-Zdrój: Koncert Trzech Kultur tradycyjnie w Jedlinie–Zdroju
Fot. organizatorzy
Jednym z ważniejszych wydarzeń organizowanych cyklicznie w Jedlinie–Zdroju jest Koncert Trzech Kultur – impreza, mająca na celu popularyzację oraz edukację poprzez poznawanie bogactwa kulturowego m.in. pieśni operowych.

Tym razem koncert będzie mieć miejsce 16 października o godz. 18.00. W odrestaurowanym, zabytkowym kościele przy ul. Jana Pawła II wystąpi Opera Night Group w koncercie, pt. SACRUM.

Opera Night to nowoczesna grupa muzyków, tworząca wyjątkowe koncerty poprzez wykorzystanie klasycznego brzmienia głosów operowych, elektroniki i niecodziennego instrumentarium takiego jak harfa, fortepian, skrzypce, klarnet i obój. W swoich koncertach wykorzystują dźwięki elektroniczne, wizualizacje, teledyski i ruch sceniczny. Ich celem jest elastyczne połączenie różnych gatunków muzyki: od fascynującej opery, poprzez musical do słynnych tematów muzyki filmowej i rozrywkowej.

Projekt był już wystawiany na różnych scenach w Polsce i otrzymał bardzo pozytywne recenzje docierając do szerokiego spektrum publiczności.

Wstęp wolny.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group