Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3726
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lady Pank w 9 Fali

Niedziela, 7 marca 2010, 19:30
Aktualizacja: Wtorek, 9 marca 2010, 17:27
Autor: Dominika Krawczyk
Wałbrzych: Lady Pank w 9 Fali
Fot. Krzysztof Żarkowski
Piątkowy koncert w Tawernie 9 Fala, z pewnością przejdzie do historii. Przy muzyce legendarnego Lady Pank bawili się zarówno ci młodzi duchem jak i ciałem.

Koncert rozpoczął się z nieznacznym opóźnieniem. Zespół wyszedł na scenę witany gromkimi brawami i okrzykami zgromadzonej tego wieczoru publiczności, która wypełniła klub po brzegi.

Mocne rozpoczęcie jednym z najbardziej znanych utworów grupy –„Zamki na piasku” zwiastowało wspaniały koncert. Na scenie niepodzielnie panował Janusz Panasewicz, któremu energii pozazdrościć może nie jeden młody wokalista. Mimo iż na występ w większości składały się klasyczne piosenki zespołu, każda wykonywana była z równym zaangażowaniem.
- To co prezentuje na scenie Lady Pank jest stworzone dla wszystkich ze względu na wiek – mówi Paweł Wiśniewski. - Z uwagi na popularność zespołu, każdy zna niemalże większość tekstów na pamięć. Szkoda tylko, że zabrakło Janusza Borysewicza. Z pewnością byłoby jeszcze ciekawiej – dodaje.

Nie brakowało wzruszających momentów, takich jak przy „Zawsze tam gdzie ty”, kiedy to publiczność śpiewała przekrzykując dźwięki płynący z głośników.
- Jest to krzyk z miasta, które kocham, w którym byłem tysiąc razy. Z miasta, o którym kiedyś zapomniał Bóg – komentował ze sceny artysta.

Koncert minął błyskawicznie. Była to wspaniała podróż w przeszłość i wędrówka po prawie 30-letniej historii zespołu, którego twórczość niejednokrotnie związana była z wydarzeniami mającymi miejsce w Polsce.

Występ pokazał, że prawdziwy rock nie ma ograniczeń wiekowych i trafia do wszystkich tak samo mocno.

Już wkrótce wywiad z Januszem Panasewiczem, jednym z liderów formacji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group