Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3643
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Lewicy punkt widzenia

Sobota, 3 października 2020, 10:04
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 października 2020, 8:37
Autor: JAZ
Wałbrzych: Lewicy punkt widzenia
Fot. JAZ
"Do polityki szłam w opozycji do Platformy" – tak o swoich początkach w Sejmie, na spotkaniu z mieszkańcami Wałbrzycha, mówiła posłanka Lewicy Joanna Scheuring–Wielgus. Powiedziała posłanka, która w owym czasie, reprezentowała partie lewicy bez lewicy w parlamencie.

- Nie wiem czy państwo wiecie, ale Joanna jest naszym kandydatem na ministra kultury, bo gdy w końcu obecne władze zostaną odrzucone od rządzenia, trzeba będzie ich zastąpić - mówił Krzysztof Śmiszek.

Dygresją o problemach z obecną władzą posłanka rozpoczęła od stwierdzenia, że najpierw trzeba będzie zrobić porządek po rządach, które od kilku lat systematycznie niszczą nasz kraj.
- Przychodząc do Sejmu nie miałam pojęcia, że można łamać wszelkie przepisy. Boję się jednak, że to co PiS zrobił teraz będzie zbyt trudne do wyprowadzenia. Na pewno zajmie sporo czasu - tłumaczyła swój punkt widzenia posłanka Wielgus.

W trakcie rozmowy poruszono również fakt, że to, że PiS tak łatwo zmienia prawo na swoją korzyść, wynika z rządów Platformy Obywatelskiej. Całości przysługiwało się około 30 osób. Miejsca pilnowały dwa radiowozy policyjne. Funkcjonariusze sprawdzali nawet liczbę osób, która w spotkaniu uczestniczyła.

Twoja reakcja na artykuł?

13
36%
Cieszy
7
19%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
14%
Złości
11
31%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group