Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 2540
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubiński wraca do SLD, ale nie odchodzi z WWS–u

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 7 lutego 2012, 11:55
Aktualizacja: 18:07
Autor: Sven
Fot. Sven
Mirosław Lubiński złoży dzisiaj deklarację członkowską do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Tym samym wraca do swojej macierzystej partii politycznej.

Mirosław Lubiński rezygnuje także z przewodniczenia Wałbrzyskiej Wspólnoty Samorządowej, jednak nie opuszcza jej szeregów. Przynależność do obydwu organizacji wzajemnie się nie wyklucza, bo WWS nie jest partią polityczną.

Alicja Rosiak, która do tej pory była zastępczynią Mirosława Lubińskiego w WWS-ie oficjalnie przejęła już kierownictwo. Wstąpienie dotychczasowego przewodniczącego do SLD ma nie mieć wpływu na funkcjonowanie klubu radnych WWS.

- Mirosław Lubiński nie odchodzi z WWS-u i pozostaje członkiem klubu radnych w radzie miejskiej. Zawsze miał lewicowe poglądy i widocznie uznał, że to jest właściwy moment na przyjęcie barw partyjnych SLD. Myślę, że nasza współpraca nadal będzie się układała jak najlepiej, bo mamy takie same poglądy na likwidację szkół, zwalnianie ludzi z pracy, zarządzanie miastem i jednakowy, pozytywny stosunek do zwykłego człowieka – mówi Alicja Rosiak.

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group