Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4589
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Meble ogrodowe przewozili autobusem

Środa, 17 czerwca 2020, 6:40
Aktualizacja: Czwartek, 18 czerwca 2020, 7:54
Autor: red
Wałbrzych: Meble ogrodowe przewozili autobusem
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z jedynki w miniony czwartek zatrzymali 24–latka i 25–latka, którzy chwile wcześniej dokonali kradzieży mebli ogrodowych powodując straty w kwocie powyżej 500 zł w jednym z wałbrzyskich marketów. Nie było to jednak jedyne zatrzymanie złodziei sklepowych. Dwa dni później w ręce funkcjonariuszy z dwójki wpadł 38–latek. Mężczyzna został zatrzymany zaraz po tym, jak wyniósł ze sklepu elektronarzędzia oraz artykuły spożywcze w łącznej kwocie prawie 800 zł.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali dwóch mieszkańców Wałbrzycha - 24-latka i 25-latka, którzy chwile wcześniej wynieśli z marketu meble ogrodowe. Obecny na miejscu patrol policji ustalił, iż sprawcy udali się na pobliski przystanek autobusowy. W wyniku podjętych czynności mundurowi zatrzymali sprawców ze skradzionymi rzeczami w jednym z miejskich autobusów. Policjanci odzyskali skradzione mienie w całości, a zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Mężczyźni przyznali się do popełnionego przestępstwa i złożyli wyśnienia. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

W minioną sobotę kolejny marketowy złodziej wpadł w ręce - tym razem - funkcjonariuszy z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, którzy w wyniku natychmiastowej reakcji na zgłoszoną kradzież, zatrzymali 38- letniego mieszańca naszego miasta. Mężczyzna dokonał kradzieży elektronarzędzi i artykułów spożywczych w jednym z wałbrzyskich marketów na kwotę prawie 800 zł. Mundurowi odzyskali skradziony towar, a zatrzymanemu mężczyźnie został już przedstawiony zarzut kradzieży. Sprawca za swój czyn również odpowie przed sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
6
55%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
9%
Smuci
1
9%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group