Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3511
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Mężczyzna pogryzł policjanta

Wtorek, 7 czerwca 2022, 13:32
Aktualizacja: 13:36
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: Mężczyzna pogryzł policjanta
Fot. KPP Kamienna Góra
Funkcjonariusze są narażeni na niebezpieczeństwo podczas każdej służby. Ich reakcja na naruszanie porządku publicznego, czasami kończy się niestety dość niespodziewanymi obrażeniami.

W piątkową noc 3 czerwca, kiedy policjanci z Kamiennej Góry kończyli obsługę zdarzenia drogowego, zauważyli grupę osób, które szarpią się w parku. Natychmiast pobiegli w tamtą stronę, aby rozdzielić walczących. Podczas tej czynności jeden z mężczyzn ugryzł w rękę interweniującego funkcjonariusza. Natomiast osoby uczestniczące w awanturze rozpierzchły się w różnych kierunkach.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej. To nie był jednak koniec wyczynów mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, 25-latek stawał się coraz bardziej agresywny, nie reagował na polecenia. Rozpoczął znieważać policjantów słowami obelżywymi. W odpowiedzi na jego zachowanie policjanci użyli siły fizycznej i kajdanek w celu obezwładnienia.

- Po umieszczeniu go w przedziale dla osób zatrzymanych, mężczyzna zaczął kopać w elementy radiowozu. Nadal nie reagował na polecenia. Odmówił podania danych, twierdząc, że nie mają pojęcia z kim zadzierają i ich załatwi. Został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, gdzie zachowanie mężczyzny nadal pozostawiało wiele do życzenia. Nie zamierzał w żaden sposób współpracować z funkcjonariuszami. Odmówił również poddaniu się badaniu na stan trzeźwości. 25-latek został osadzony w policyjnym areszcie do wyjaśnienia - informuje sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka
Komenda Powiatowa Policji w Kamiennej Górze.

Ugryziony policjant, na szczęście, nie doznał poważniejszych obrażeń. W toku dalszych czynności 25-letni mężczyzna nie przyznał się do zarzucanych czynów, a także odmówił składania wyjaśnień. Prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny.

Twoja reakcja na artykuł?

3
17%
Cieszy
8
44%
Hahaha
2
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
4
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group