Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 8577
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Miłość kuriera do biżuterii

Środa, 8 lutego 2023, 8:44
Aktualizacja: 9:49
Autor: red
Wałbrzych: Miłość kuriera do biżuterii
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrudniony w jednej z firm kurierskich działających na terenie naszego miasta 30–latek został zatrzymany przez policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy. Mężczyzna dysponując przesyłkami kurierskimi, w ostatnim czasie wybrał te trzy, w których miała być biżuteria, wykradł z nich drogocenne przedmioty, a puste paczki przekazał odbiorcom.

Pracownik firmy kurierskiej próbował zrobić sobie z tego procederu stałe źródło utrzymania. Najpierw 8 grudnia zeszłego roku wykradł z jednej z paczek biżuterię, a następnie zrobił to 13 stycznia, wyjmując wyroby jubilerskie ze złota z dwóch przesyłek.

Zaalarmowani o podejrzeniu popełnienia kilku przestępstw policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy szybko ustalili, że odpowiedzialnym za przywłaszczenie sobie cudzego mienia o łącznej wartości około 6,5 tysiąca złotych jest 30-latek - kurier rozwożący paczki do klientów.

Nieuczciwy mieszkaniec Wałbrzycha został ostatecznie zatrzymany w miniony piątek. Mężczyzna podczas czynności procesowych przyznał się do zarzucanych mu czynów i stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. W toku wykonanych czynności mundurowi zabezpieczyli wyroby ze złota, które mogą pochodzić z czynów zabronionych.

Twoja reakcja na artykuł?

2
12%
Cieszy
5
29%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
4
24%
Złości
4
24%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group