Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4742
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Mocz powodem kłótni

Czwartek, 28 lipca 2022, 13:25
Autor: red
REGION, Kamienna Góra: Mocz powodem kłótni
Fot. KPP Kamienna Góra
Cztery osoby z zarzutami to efekt interwencji kamiennogórskich policjantów podczas sprzeczki sąsiedzkiej. Nie rozwiązujmy konfliktów pod wpływem alkoholu!

Groźby, zniszczenie mienia, pobicie, a także znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów to część zarzutów, jakie usłyszeli zatrzymani po niedzielnej interwencji kamiennogórskich policjantów. Apelujemy o nierozwiązywanie konfliktów sąsiedzkich pod wpływem alkoholu.

W niedzielny wieczór policjanci zostali wezwani do interwencji, która miała dotyczyć konfliktu sąsiedzkiego. Funkcjonariusze usiłowali ustalić przebieg zdarzenia, jednak uczestnicy byli pod widocznym wpływem alkoholu, co utrudniało kontakt. Dodatkowo, zachowanie osób na miejscu pozostawiało wiele do życzenia. Nie były one zachwycone widokiem mundurowych. Jeden z mężczyzn potrzebował pomocy medycznej z uwagi na ranę przedramienia, dlatego też został on przekazany Pogotowiu Ratunkowemu.

Jak ustalili policjanci powodem całej sytuacji, miało być zwrócenie uwagi 21-letniej sąsiadce, która oddała mocz w komórce. Kobieta zrobiła to w obecności zgłaszającej. Kobiety się pokłóciły i poszarpały, a do awantury dołączył 44-letni mężczyzna. Miał on wybić szybę w mieszkaniu i to właśnie wtedy powstała rana na jego ręce. Następnie wraz z 22-latkiem mieli pobić zgłaszające i grozić im pozbawieniem życia. Po tym wydarzeniu kobiety wezwały na pomoc Policję.

Osoby pozostające na miejscu stawały się coraz bardziej agresywne. W trakcie kolejnych minut interwencji mundurowych, nie reagowały na polecenia. Chciały się ponownie dostać do mieszkania zgłaszających. Niestety alkohol dodał im odwagi i uczestnicy zaatakowali policjantów. Używali wobec nich słów powszechnie uważanych za obelżywe, a także naruszyli ich nietykalność cielesną. Jedna z kobiet, podczas próby załagodzenia konfliktu, uderzyła funkcjonariusza w twarz.

Wszystkim czterem osobom, które w związku z tym zdarzeniem zostały zatrzymane, przedstawiono zarzuty. Każde z nich za swoje czyny odpowie przed sądem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
14
54%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
10
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group