Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4346
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Motorowerem pod wpływem

Sobota, 20 czerwca 2020, 8:46
Aktualizacja: Niedziela, 21 czerwca 2020, 9:18
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Motorowerem pod wpływem
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony czwartek policjanci z Wałbrzycha i Głuszycy zatrzymali dwóch kierujących. Jeden z nich – 35–latek – miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a 29–latek był pod wpływem narkotyków. Dodatkowo drugi z zatrzymanych mężczyzn posiadł środki odurzające oraz psychotropowe w miejscu zamieszkania.

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy, tuż przed godziną 9:00, przy ul. Wańkowicza w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli kierowcę mercedesa. W trakcie czynności ustalili, że 35-letni kierujący - mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego - ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi nawet do 2 lat pozbawiania wolności.

W tym samym czasie - tym razem w Głuszycy - funkcjonariusze z tamtejszego komisariatu w wyniku czynności operacyjnych zatrzymali 29-latka kierującego motorowerem. Podczas przeprowadzonej kontroli okazało się, że kierujący prowadzi pojazd pod wpływem narkotyków. Nie było to jednak jedyne przestępstwo jakiego dopuścił się 29-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Policjanci posiadając uzasadnione podejrzenie, że zatrzymany może posiadać narkotyki w mieszkaniu, udali się pod wskazany adres. W miejscu zamieszkania mężczyzny zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany i środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Głuszyczaninowi za posiadanie narkotyków grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za kierowanie pojazdem pod ich wpływem sąd może orzec nawet 2 lata więźnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
6
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
8%
Złości
5
42%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group