Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5461
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotyki ich gubią

Wtorek, 22 czerwca 2021, 6:39
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotyki ich gubią
Fot. KMP Wałbrzych
8 osób zostało zatrzymanych w ciągu minionego weekendu za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających. Dwóch zatrzymanych mężczyzn okazało się być osobami poszukiwanymi do odbycia kary pozbawiania wolności.

18 czerwca parę minut po 17:00 w Wałbrzychu przy ul. Piotra Skargi policjanci Ogniwa Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymali 20-letniego mieszkańca naszego miasta. Wałbrzyszanin posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy. Tego samego dnia o godzinie 19:00 przy ul Kościuszki w Wałbrzychu, inny patrol wywiadowców zatrzymał 21-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Kilka minut przed północą, tym razem funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach, zatrzymali przy ul. Głównej 19-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Zatrzymany posiadał przy sobie substancje psychotropowe w postaci amfetaminy.

Następnego dnia po godzinie 15:00 przy ul. Kątowej w Wałbrzychu funkcjonariusze z Ogniwa Wywiadowczego zatrzymali 36-letniego wałbrzyszanina. Zatrzymany ukrywał w wierzchniej odzieży narkotyki w postaci marihuany. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnym systemie, okazało się, iż 36-latek jest poszukiwany do obycia kary pozbawiania wolności. Za kraty więźnia trafi na 6 miesięcy za przestępstwa narkotykowe. Po godzinie 19:00 tym razem w Szczawnie-Zdroju przy ul. Sienkiewicza policjanci wałbrzyskiej prewencji legitymowali 20-letniego wałbrzyszanina. Okazało się, że i on posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Zaledwie godzinę później również w Szczawnie-Zdroju, tym razem przy ul. Kościuszki, patrol wywiadowców zatrzymał 21-letniego wałbrzyszanina. Młody mężczyzna ukrywał w odzieży substancje zabronione w postaci marihuany,

20 czerwca przed godziną 19:00 w Wałbrzychu przy ul. Armii Krajowej w ręce policjantów z Ogniwa Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy wpadł 17-letni wałbrzyszanin, który również posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. W tym samym czasie, tym razem w Głuszycy, policjanci z tamtejszego komisariatu na ul. Parkowej zatrzymali jadącego na rowerze 39-latka. W trackie wykonywania czynności służbowych od mężczyzny była wyczuwalna woń alkoholu. Po zbadaniu jego staniu trzeźwości okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu z wynikiem 0,25 promila. Na tym nie skończyły się problemy mieszkańca powiatu wałbrzyskiego. Wykonując dalsze czynności mundurowi ujawnili przy 39-latki narkotyki w postaci amfetaminy i ustalili, iż jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawiania wolności. Kolejne 1,5 roku spędzi za kratami.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group