Czytających: 5003

Wrocław: Nasi młodzi zapaśnicy startowali we Wrocławiu

Środa, 14 grudnia 2011, 14:37
Aktualizacja: Czwartek, 15 grudnia 2011, 11:09
We Wrocławiu odbył się XVIII Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy UKS–ów w zapasach. W imprezie wystąpili zapaśnicy wałbrzyskiego Zagłębia.

Nasi zapaśnicy zaprezentowali się przeciętnie i żadnemu nie udało się stanąć na podium.

W kategorii 35 kg Krzysztof Mang zajął 10. pozycję. Lepiej spisał się Remigiusz Feledyn, który w kategorii 38 kg ukończył zawody na 5. pozycji. W wadze 42 kg mieliśmy dwóch reprezentantów. Adam Przebieracz zajął 7. lokatę, a Bartosz Dąbrowski był 10. W kategorii 53 kg Zagłębie wystawiło trzech zawodników, ale wszyscy spisali się poniżej oczekiwań. Jakub Wojnowski zajął 17. miejsce, Marcin Gadaj był 26., a Mikołaj Magiera 30. Wreszcie w kategorii 100 kg na 8. miejscu start zakończył Marcel Elias.