Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3651
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Natalia Siwiec na ustach całej Polski

Poniedziałek, 23 lipca 2012, 14:28
Aktualizacja: 14:28
Autor: PAW
REGION: Natalia Siwiec na ustach całej Polski
Fot. Creations Agencja Reklamowa
Znów głośno w ostatnich tygodniach zrobił się o Natalii Siwiec. Pewnie niewiele osób wie, że Natalia pochodzi z Boguszowa–Gorc.

Natalia Siwiec jest polską fotomodelką, która pochodzi z Boguszowa-Gorc, a naukę pobierała m.in. w III LO w Wałbrzychu.

W swojej karierze fotomodelki ma na koncie sukcesy: w 2005 roku podczas wyborów Miss Bikini of The Universe w Chinach zdobyła tytuły Miss Bikini Of China Gate oraz Miss Photo.W 2006 roku będąc w związku z Damianem Gorawskim wystąpiła w sesji dla magazynu CKM, później jej zdjęcia znalazły się w polskiej edycji „Playboya, Maximie (Niemcy), Esquire (Turcja), Playboyu (Brazylia), FHM ( Rumunia ), Estetica ( Polska ) W wyborach Miss International Tourism w Afryce Południowej 2006 (Durban) zdobyła tytuł „The best body". Wystąpiła także w teledysku zespołu Trzeci wymiar „Trójwymiarowy biznes", a w 2008 roku w teledysku „Superlover" zespołu Groovebusterz.

Ostatnio Natalia Siwiec przypomniała o sobie. Została wybrana Miss Euro 2012, udzieliła kilka wywiadów w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, a także pojawiła się na imprezie zwanej Eska Music Awards 2012. Nasza krajanka wręczała podczas tej imprezy nagrodę dla Artysty Roku, którą odabrał Robert M.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group