Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3963
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Nie uniknie kary

Wtorek, 6 lipca 2021, 9:22
Aktualizacja: 12:15
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Nie uniknie kary
Fot. KMP Wałbrzych
Kryminalni z wałbrzyskiej komendy wspólnie z policjantami z Boguszowa – Gorc zatrzymali 20–letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary aresztu. W trakcie interwencji przy zatrzymanym ujawnili blisko 65 porcji amfetaminy.

Wczoraj po godzinie 6:00 w jednym z mieszkań w Czarnym Borze, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach, w wyniku pracy operacyjnej, zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu wałbrzyskiego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany celem odbycia kary roku i czterech miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. Operacyjne ustalenia wskazywały, że poszukiwany ma związek z przestępczością narkotykową. Podjęte działania potwierdziły podejrzenia policjantów. Podczas zatrzymania przy poszukiwanym ujawniono blisko 65 porcji handlowej amfetaminy.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie odbywa zasądzoną za wcześniejsze przewinienia karę. Dodatkowo usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Grozi mu teraz dodatkowo nawet 5 lat więzienia.

Twoja reakcja na artykuł?

7
29%
Cieszy
8
33%
Hahaha
1
4%
Nudzi
3
13%
Smuci
3
13%
Złości
2
8%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group