Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4599
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nie zgłoszą kandydatów

Czwartek, 2 kwietnia 2020, 15:23
Aktualizacja: Piątek, 3 kwietnia 2020, 8:40
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nie zgłoszą kandydatów
Fot. archiwum
Prezentujemy oświadczenie wałbrzyskiego Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysława Kosiniaka–Kamysza o nie zgłaszaniu kandydatów do pracy w obwodowych komisjach wyborczych.

"Działając z upoważnienia Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysława Kosiniaka- Kamysza w mieście Wałbrzych i Powiecie Wałbrzyskim mając na uwadze sytuacje epidemiologiczną na terenie kraju oraz rezygnację kandydatów do pracy w obwodowych komisjach wyborczych, podjęliśmy decyzję o nie zgłaszaniu kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w mieście Wałbrzych i Powiecie Wałbrzyskim. W sytuacji rozprzestrzeniającego się na terenie Polski i świata koronawirusa SARS-CoV-2, który stanowi realne zagrożenie dla życia i zdrowia całego narodu, nie możemy podejmować czynności narażających kogokolwiek na ryzyko zakażenia.

Przedstawiciele Komitetu Wyborczego kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Władysława Kosiniaka- Kamysza w mieście Wałbrzych i Powiecie Wałbrzyskim."

Twoja reakcja na artykuł?

22
55%
Cieszy
1
3%
Hahaha
3
8%
Nudzi
2
5%
Smuci
3
8%
Złości
9
23%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group