Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 1713
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niebezpiecznie na drogach

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 21:05
Aktualizacja: 21:08
Autor: red
W wyniku wypadku, do którego doszło w Glinnie, 15–letnia dziewczyna w stanie ciężkim trafiła do jednego z wałbrzyskich szpitali. To najbardziej tragiczne zdarzenie, do jakiego doszło na drogach w powiecie wałbrzyskim, ale policjanci odnotowali wiele innych wypadków.

W Glinnie 15-latka została potrącona, gdy szła razem ze znajomymi po lewej stronie jezdni. Jadący mercedesem 300 D 19-letni mężczyzna potrącił dziewczynę i w wyniku tego zdarzenia nastolatka doznała złamania kości czaszki i w stanie krytycznym trafiła do jednego z wałbrzyskich szpitali. Kierowca był trzeźwy.

Natomiast przy ulicy 11 Listopada w Wałbrzychu 50-letni mężczyzna, który kierował toyotą, nie ustąpił pierwszeństwa alfie romeo, którą kierował 29-latek. Takie zachowanie 50-letniego kierowcy doprowadziło do zderzenia samochodów. W wyniku wypadku starszy z mężczyzn doznał obrażeń kręgosłupa szyjnego i twarzy. Jak wykazały badania alkomatem, obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na ulicy Podwale w Wałbrzychu 35-letni kierowca toyoty potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 11-letniego chłopca. Nastolatek doznał ogólnych potłuczeń i musiał zostać na dalszym leczeniu w szpitalu. Kierowca był trzeźwy.
Natomiast przy ulicy Długiej w Wałbrzychu 49-letnia kobieta, która miała 0,79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, weszła nagle na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód osobowy, którym kierował 32-letni mężczyzna. Piesza doznała stłuczenia głowy i złamania prawego podudzia i pozostała na leczeniu w szpitalu. Kierowca osobówki był trzeźwy.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group