Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 3140
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nieostrożni kierowcy

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Wtorek, 27 lipca 2010, 7:52
Aktualizacja: 7:53
Autor: red
W ostatnich dniach doszło na drogach powiatu wałbrzyskiego do kilku bardzo groźnych wypadków samochodowych. Najczęstszą przyczyną tych zdarzeń były brawura i nieuwaga kierowców.

Przy ulicy Wyzwolenia w Wałbrzychu na oznakowanym przejściu dla pieszych nieustalony kierowca potrącił 15-letniego chłopca. Chłopak w rozmowie z kierowcą stwierdził, że nic mu się nie stało, a kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. W godzinach wieczornych 15-latek zgłosił się do jednego ze szpitali, gdzie stwierdzono u niego złamanie kości ramiennej lewej ręki.

Natomiast przy ulicy Sikorskiego w Wałbrzychu 54-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, wpadł w poślizg swoim samochodem osobowym i uderzył w barierę rozdzielającą pasy ruchu. Pasażerka jadąca tym pojazdem doznała urazu głowy, ale po udzieleniu pomocy medycznej została zwolniona do domu. Bardzo podobne zdarzenie drogowe miało miejsce w Czarnym Borze. Tam 19-letni kierowca samochodu osobowego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę drogi, a następnie uderzył w słupki drogowe. Doznał urazu szyi i lewej reki.

W Unisławiu Śląskim w gminie Mieroszów 58-letni mężczyzna również zapomniał o bezpieczniej jeździe. Stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze. W wyniku tego zdarzenia 54-letnia pasażerka samochodu doznała obrażeń kręgosłupa szyjnego i piersiowego oraz stłuczenia głowy. Tymczasem przy ulicy Kolejowej w Wałbrzychu 31-letnia kobieta kierująca Nissanem Micrą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z samochodem BMW kierowanym przez 31-letniego mężczyznę. Kierująca Nissanem oraz jej 4-letni syn zostali przewiezieni do szpitala na obserwację.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group