Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 4804
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Odroczony pobyt w więzieniu

Środa, 31 maja 2023, 6:38
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Odroczony pobyt w więzieniu
Fot. KMP Wałbrzych
Cztery kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości, które powinny odbywać karę pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa, zostały zatrzymane przez wałbrzyskich policjantów.

Pierwszy z poszukiwanych wpadł w ręce policjantów prewencji drugiego komisariatu w poniedziałek o poranku. Policjanci zatrzymali 36-latka w jednym z mieszkań przy ul. Niepodległości. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Żarach mężczyzna ma spędzić w więzieniu trzy najbliższe lata za kradzieże i kradzieże z włamaniami.

Przed godziną 13:00 policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy udali się natomiast na interwencję domową na ul. 11 listopada w Wałbrzychu. Podczas prowadzonych czynności ustalili, że przebywający w mieszkaniu mężczyzna jest poszukiwany. Tym samym mundurowi zatrzymali 39-letniego wałbrzyszanina, który na najbliższe dziesięć miesięcy trafi do celi zakładu karnego, gdyż został skazany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzych za zniszczenie mienia.

Około godziny 16:30 w ręce patrolu ogniwa wywiadowców przy ul. Św. Barbary na Sobięcinie wpadła natomiast 46-latka, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości, a wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu powinna spędzić w więzieniu 6 miesięcy za przestępstwa narkotykowe.

Wieczór to czwarta zatrzymana osoba poszukiwana, w tym druga kobieta. Tym razem 24-letnia wałbrzyszanka wpadła w ręce innych policjantów prewencji wałbrzyskiej komendy przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu. Kobieta została skazana przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kradzieże i najbliższe 5 miesięcy miała spędzić w więzieniu. W tym dniu jednak sąd postanowił o odbywaniu przez kobietę wyroku w systemie dozoru elektronicznego w miejscu zamieszkania.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
4
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group