Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 2744
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odwaga: niezwykła wystawa w WOK

Niedziela, 5 listopada 2017, 15:07
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 listopada 2017, 10:08
Autor: red
Wałbrzych: Odwaga: niezwykła wystawa w WOK
Fot. organizatorzy
Przedstawiamy niezwykłą wystawę poświęconą walce z rakiem piersi, dedykowaną wszystkim kobietom zmagającym się z chorobą, aby mogły uwierzyć i zobaczyć, że kobiece piękno nigdy nie przemija.

Prezentowana sesja zdjęciowa to nie tylko ukazanie chorej kobiety podczas chemioterapii, która straciła włosy. Ta sesja to przede wszystkim wspólne, bardzo osobiste przeżycie dwojga ludzi.

Autorami wystawy są:

Sylwia - kobieta, która stała się modelką. Modelka, która zachorowała na złośliwego raka piersi. Chora, która udowadnia, że rak piersi to przeciwnik, z którym można wygrać. Walcząc o życie stara się udowodnić, że choroba ta nie pozbawia kobiet ich kobiecości, a własne osobiste piękno pozostaje nawet po wypadnięciu włosów.

Rafał "Gudi" Guzik - fotograf i fotografik z zamiłowania i wyboru. Pasjonat tworzenia obrazu artystycznego, retuszerem. Jak mówi, fotografia to radość i przyjemność, która pozwala gromadzić pozytywną energię.

- Decyzja o powstaniu tych zdjęć była bardzo trudna, ale dzięki niej oboje doświadczyliśmy czegoś więcej: Sylwia nabyła większej pewności siebie, ja nabrałem większej pokory do życia. Oboje natomiast chcemy przekazać wszystkim kobietom dotkniętym przez chorobę nowotworową, że wiara we własne siły, pomoc najbliższych oraz nieuleganie demonom społecznym i kulturowo-wizerunkowym, pozwoli Wam przezwyciężyć chorobę- mówi Rafał Guzik.

Zapraszamy na niezwykłą wystawę, zorganizowaną z okazji minionego miesiąca - października, który był poświęcony walce z rakiem piersi.

Wernisaż wystawy: 18 listopada o godz. 18.00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ulicy Wysockiego 29 na terenie Starej Kopalni.

Galeria na piętrze zaprasza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group