Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5455
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Odzyskali skradziony pojazd

Poniedziałek, 18 września 2023, 9:27
Aktualizacja: 12:58
Autor: red
REGION: Odzyskali skradziony pojazd
Fot. KPP Kamienna Góra
Policjanci Komisariatu Policji w Lubawce, dzięki prowadzonym działaniom i uzyskanym informacjom ujawnili miejsce, w którym znajdował się skradziony na początku września br. samochód osobowy. Mundurowym udało się odzyskać pojazd, zanim w całości został rozłożony na części.

Skrupulatna praca lubawskich funkcjonariuszy pozwoliła na zatrzymanie 26-latka z powiatu kamiennogórskiego, który jest podejrzewany o jego kradzież. Kolejne czynności prowadzone przez policjantów wskazywały, że nie był on jedynym uczestnikiem tego procederu. Mundurowi pracujący przy tej sprawie wytypowali współwinnego i już w kolejnym dniu, on również został zatrzymany.

Jak się okazało, drugi zatrzymany 26-latek, na swoim sumieniu może mieć więcej tego typu przestępstw. Dodatkowo na jaw wyszło, że mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej czyny.

Obydwaj mężczyźni odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: KPP Kamienna Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

4
33%
Cieszy
3
25%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group