Wtorek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 1737
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Odzyskano przywłaszczony samochód

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 16 stycznia 2014, 6:20
Aktualizacja: 7:33
Autor: opr.red.
Fot. red.
Policjanci z komisariatu drugiego w Wałbrzychu odzyskali przywłaszczony samochód wartości 30 tysięcy złotych.

W minioną sobotę do Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zgłosił się mężczyzna i złożył zawiadomienie o przywłaszczeniu jego samochodu przez kolegę. Mężczyzna pożyczył swoje auto znajomemu, który miał mu je oddać jak najszybciej. Poszkodowany jednak telefonicznie został powiadomiony przez kolegę, że skradziono mu pojazd.

Na komisariacie nie potwierdzono żadnej kradzieży samochodu. Policjanci po przyjęciu zawiadomienia o przywłaszczeniu rozpoczęli poszukiwania samochodu. Szybko ustalili miejsce, w którym zaparkowany był pojazd oraz zatrzymali sprawcę przestępstwa. Zatrzymany trafił do komisariatu gdzie usłyszał zarzuty. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do lat 5. Auto wróciło do właściciela.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Marek 16-01-2014 18:01
Kradną paliwa, napadają na sklepy, usiłują zabijać tak wygląda stan bezpieczeństwa Wałbrzychu i okolicach. Podawane "sukcesy" są szczątkiem informacji jakie wychodzą od wałbrzyskiej policji, będącej pod rządami pana Basztury nowego szeryfa na temat bezpieczeństwa. Na zdrowy rozsądek widać że kierownictwo wałbrzyskiej policji nie ma pomysłu na walkę z przestępcami. A co będzie kiedy ruszą rozgrywki piłkarskie??? Szeryf Basztura może nie mieć pomysłu na kiboli. Może Akcja panie Basztura Policjant na wyciągnięcie reki KIBOLA

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group