Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5426
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradał własną babcię, ale wreszcie wpadł w ręce stróżów prawa

Wtorek, 16 stycznia 2018, 13:39
Aktualizacja: 13:42
Autor: red
Wałbrzych: Okradał własną babcię, ale wreszcie wpadł w ręce stróżów prawa
Fot. KMP Wałbrzych
27–letni wałbrzyszanin okradał własną babcię. Mężczyzna przywłaszczył sobie dwa telewizory oraz telefon komórkowy. Dodatkowo od maja zeszłego roku kilkakrotnie skorzystał z karty płatniczej należącej do 78–letniej wałbrzyszanki.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, realizując informacje własne, dokonali zatrzymania 27-latka w miniony weekend w miejscu zamieszkania przy pl. Teatralnym w Wałbrzychu.

W trakcie czynności procesowych funkcjonariusze udowodnili wałbrzyszaninowi przywłaszczenie dwóch telewizorów i telefonu komórkowego o wartości blisko 2 tysięcy złotych. Wnuczek od maja zeszłego roku, co jakiś czas, wykradał starszej kobiecie także kartę bankomatową. Sześciokrotnie wypłacił z niej pieniądze w łącznej kwocie 3650 złotych.

Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył stosowne wyjaśnienia. Mężczyzna za popełnione przestępstwa może trafić za kraty więzienia nawet na 10 lat. Funkcjonariusze w toku czynności operacyjnych odzyskali telewizor, który złodziej zastawił w jednym z wałbrzyskich lombardów.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group