Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3684
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie Mirosława Lubińskiego po decyzji Sądu Apelacyjnego

Czwartek, 21 lipca 2011, 18:20
Aktualizacja: Piątek, 22 lipca 2011, 7:46
Autor: red
Wałbrzych: Oświadczenie Mirosława Lubińskiego po decyzji Sądu Apelacyjnego
Fot. red
Dzisiaj Sąd Apelacyjny we Wrocławiu odrzucił odwołanie Mirosława Lubińskiego w sprawie decyzji Sądu Okręgowego w Świdnicy, a dotyczącej rzekomego fałszowania list wyborczych przez komitet Romana Szełemeja.

Sąd Okręgowy w Świdnicy nakazał Mirosławowi Lubińskiemu zaprzestania dalszego rozpowszechniania informacji o fałszowaniu list wyborczych przez komitet Romana Szełemeja. Mirosław Lubiński odwołał się od tego wyroku, ale dzisiaj Sąd Apelacyjny we Wrocławiu podtrzymał decyzję Sądu Okręgowego w Świdnicy. Mirosław Lubiński musi więc przeprosić za swoje słowa i zamieścić sprostowanie w mediach

Oto treść oświadczenie Mirosława Lubińskiego:

Wykonam postanowienie Sądu Okręgowego w Świdnicy, jednak oczekuję, iż pełniący funkcję prezydenta Wałbrzycha Roman Szełemej przyzna publicznie, a następnie przeprosi wałbrzyszan za to, że Komitet Wyborczy Wyborców Romana Szełemeja złożył w Miejskiej Komisji Wyborczej ponad sto fałszywych podpisów oraz za to, że jego Komitet wykorzystywał dzieci bez wymaganych przez prawo dokumentów do zbierania list poparcia pod jego kandydaturą na prezydenta miasta Wałbrzycha.

Mirosław Lubiński

Czytaj również

Komentarze (52) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group