Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3307
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pobili i więzili

Poniedziałek, 23 listopada 2020, 12:25
Aktualizacja: 13:46
Autor: red
Wałbrzych: Pobili i więzili
Fot. KMP Wałbrzych
Pierwszy ze sprawców pobicia, do którego doszło niedawno w dzielnicy Sobięcin, wpadł w ręce policjantów drugiego komisariatu bezpośrednio po zgłoszeniu – w poprzednią środę. Dwaj następni podejrzani zostali zatrzymani po przeprowadzonych działaniach operacyjnych – kolejno w miniony czwartek oraz sobotę.

Podjęte przez poinformowanych o zdarzeniu dzielnicowych Komisariatu Policji II w Wałbrzychu wstępne działania doprowadziły do zatrzymania pierwszego z podejrzanych - 46-latka – tego samego dnia przy ul. 1 Maja. Kolejni sprawcy od tego momentu ukrywali się przed mundurowymi, ale ostatecznie także wpadli w ręce policjantów, tym razem pracujących nad sprawą funkcjonariuszy zespołu operacyjno-rozpoznawczego tej jednostki. W czwartek przy ul. Rymanowskiej zatrzymany został 40-letni mieszkaniec naszego miasta, a w minioną sobotę przy ul. Czerwonego Krzyża 37-letni wałbrzyszanin.

Podejrzani odpowiedzą teraz za pobicie 37-letniego mieszkańca Wałbrzycha, które mogło narazić go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także za pozbawienie mężczyzny wolności. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Trzech sprawców najbliższe dwa miesiące decyzją sądu spędzi w areszcie.

Twoja reakcja na artykuł?

6
30%
Cieszy
3
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
2
10%
Złości
8
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group