Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6281
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Podpalił kontenery

Czwartek, 21 lipca 2022, 8:36
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
Wałbrzych: Podpalił kontenery
Fot. KMP Wałbrzych
W ostatnich dniach wałbrzyscy policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali dwóch wandali. Mężczyzna w wieku 31 lat odpowie za dewastację drzwi wejściowych do jednego z mieszkań na Białym Kamieniu, a 35–latek za podpalenie kontenerów na odpady przy jednym z obiektów handlowych na Podzamczu, a przez to za ich całkowite uszkodzenie.

15 lipca przed godziną 17:00 funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu zostali poinformowani o tym, że 31-letni mężczyzna zdemolował drzwi wejściowe do jednego z mieszkań w budynku przy ul. Andersa w Wałbrzychu. W tle całej historii miał być konflikt sąsiedzki. Policjanci już po chwili pojawili się na miejscu i zatrzymali zaskoczonego takim obrotem sprawy mężczyznę na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 3 tysięcy złotych. Podejrzany przyznał się do winy i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

W miniony wtorek natomiast funkcjonariusze kryminalni pierwszego komisariatu na terenie naszego miasta zatrzymali 35-letniego wałbrzyszanina. W toku wykonanych czynności udowodnili mu, że 9 lipca tego roku nad ranem, na terenie jednego z obiektów handlowych przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu, celowo podpalił kontenery na śmieci doprowadzając do ich uszkodzenia. Podczas tego zdarzenia nadpaleniu uległa także brama wejściowa do boksu. W tym przypadku straty w mieniu zostały oszacowane na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Podejrzany 35-latek również usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za kraty więzienia może trafić na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

6
25%
Cieszy
3
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
6
25%
Złości
8
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group