Poniedziałek, 19 października
Imieniny: Pawła, Piotra, Jana
Czytających: 3364
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podszkolą angielski

Wiadomości: REGION, Jedlina-Zdrój
Środa, 20 stycznia 2010, 15:01
Aktualizacja: 15:03
Autor: PAW
Nauczyciele z Jedliny–Zdroju dzięki uczestnictwu w projekcie „Angielski na dobry początek – kursy językowe dla nauczycieli” będą mieli okazję podnieść swoje umiejętności.

W projekcie „Angielski na dobry początek - kursy językowe dla nauczycieli” będą uczestniczyć pedagodzy z Miejskiej Szkoły Podstawowej w Jedlinie-Zdroju oraz z Gimnazjum Miejskiego w tej miejscowości.

Projekt jest realizowany przez przedstawicieli Szkoły Języków Obcych Dialog z Krakowa. Kurs jest bezpłatny, a współfinansuje go UE. Projekt jest realizowany w 5 powiatach województwa dolnośląskiego – bolesławieckim, jeleniogórskim, kłodzkim, wałbrzyskim i wrocławskim.

Cykl zajęć obejmuje 120 godzin lekcyjnych. Zajęcia będą odbywać się w grupach 8-12 osobowych. Uczestnicy otrzymają bezpłatne materiały szkoleniowe, a po zakończeniu realizowania projektu, otrzymają również zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~~~ 20-01-2010 23:57
I od tej pory wszyscy nauczyciele w naszym mieście będą świetnie mówić po angielsku.A świstak siedzi i zawija te papierki.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group