Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4472
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pożyczył i nie chciał oddać

Sobota, 30 kwietnia 2022, 9:52
Autor: red
Wałbrzych: Pożyczył i nie chciał oddać
Fot. KMP Wałbrzych
34–letni mieszkaniec naszego miasta został zatrzymany przez policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy, po tym jak wyszło na jaw, że groził pozbawieniem życia 24–letniemu znajomemu. Okazało się, że starszy z mężczyzn na przestrzeni ostatnich miesięcy pożyczył od kolegi sporą sumę pieniędzy – łącznie ponad 100 tysięcy złotych, ale po prostu nie zamierzał ich oddać pokrzywdzonemu.

W ostatnim czasie policjanci otrzymali zgłoszenie, że 24-latek od grudnia zeszłego roku do kwietnia tego roku pożyczył swojemu o 10 lat starszemu znajomemu łącznie 105 tysięcy złotych, które ten zobowiązał się oddać. Kiedy jednak przyszło do zwrotu wierzytelności, 34-latek najpierw zaczął grozić pokrzywdzonemu uszkodzeniem ciała, a następnie także i jego partnerce.

W toku wykonanych czynności policjanci kryminalni w środę wieczorem zatrzymali sprawcę serii przestępstw i osadzili w policyjnej izbie zatrzymań. Funkcjonariusze pionu dochodzeniowo-śledczego wałbrzyskiej komendy doprowadzili mężczyznę do Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu, gdzie usłyszał trzy zarzuty kierowania gróźb karanych, a także dwa zarzuty przywłaszczenia powierzonego mu mienia ruchomego. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5. Decyzją prokuratora 34-latek objęty został dozorem policyjnym.

Twoja reakcja na artykuł?

2
14%
Cieszy
2
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
9
64%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group