Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3577
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Prosto do aresztu

Wtorek, 2 sierpnia 2022, 7:27
Autor: red
REGION, Głuszyca: Prosto do aresztu
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy wczoraj późnym wieczorem zatrzymali do kontroli drogowej na ul. Grunwaldzkiej w tej miejscowości samochód, w którym jechało trzech mężczyzn.

31 lipca podczas nocnej służby zainteresowanie głuszyckich mundurowych wzbudził jadący przez jedną z głównych ulic tej miejscowości samochód osobowy z obcymi numerami rejestracyjnymi. W środku pojazdu znajdowało się trzech mężczyzn. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, iż osoby te mogą posiadać narkotyki, bądź np. przyjechać na gościnne występy, celem dokonania włamania, dlatego postanowili zatrzymać samochód do kontroli drogowej.

Informacje w dużej mierze potwierdziły się podczas wykonywania czynności z osobami legitymowanymi. 32-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego miał przy sobie schowane woreczki z amfetaminą i metamfetaminą. Okazało się również, że był poszukiwany za kradzieże, rozboje i wcześniejsze posiadanie narkotyków i wyrokami sądów w Kłodzku i Krakowie ma łącznie zasądzone 7,5 roku więzienia.

32-latek trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnycPh na terenie kraju. Dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi mu 4,5 roku pozbawienia wolności, gdyż działał w warunkach recydywy.

Twoja reakcja na artykuł?

7
37%
Cieszy
8
42%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
2
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group