Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5176
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: "Przepędzony" przez siostrę

Czwartek, 17 listopada 2022, 8:30
Aktualizacja: 9:02
Autor: red
REGION, Głuszyca: "Przepędzony" przez siostrę
Fot. KMP Wałbrzych
Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony piątek w nocy na terenie Głuszycy.

W minioną niedzielę nad ranem głuszyccy policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego miało dojść w piątek w porze nocnej na terenie tej właśnie miejscowości. Z relacji poszkodowanego wynikało, że w godzinach wieczornych przyjechał on na spotkanie z 26-latką. Około godziny trzeciej w nocy został jednak zaatakowany przez starszą siostrę kobiety oraz jej męża. Pokrzywdzony najpierw został wywleczony z samochodu, pobity, a następnie okradziony z telefonu komórkowego oraz portfela z dokumentami, gdzie była także niewielka ilość gotówki.

Bezpośrednio po zgłoszeniu funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy udali się na ul. Grunwaldzką, gdzie w dwóch różnych mieszkaniach zatrzymali oboje podejrzanych. W toku wykonanych czynności procesowych wyszło na jaw, że 34-latka wraz ze swoim 35-letnim mężem chcieli „przepędzić” pokrzywdzonego i pokazać mu, że nie będzie się spotykał z 26-latką.

Dalsze działania doprowadziły mundurowych do mieszkania przy ul. Parkowej w Głuszycy, gdzie u 39-letniego mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli telefon komórkowy pochodzący z przestępstwa. Został on już przekazany pokrzywdzonemu.

Dwoje podejrzanych zostało we wtorek doprowadzonych do prokuratury. Oboje usłyszeli zarzut rozboju. Przyznali się do popełnienia przestępstwa. Grozi im teraz kara pozbawiania wolności do lat 12.

Twoja reakcja na artykuł?

3
8%
Cieszy
9
24%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
23
61%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group