Poniedziałek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 5594
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przerobiła jedną z cyfr

Sobota, 15 stycznia 2022, 6:45
Autor: red
Wałbrzych: Przerobiła jedną z cyfr
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali w środę późnym wieczorem 26–letnią wałbrzyszankę, która podczas kontroli drogowej posłużyła się pokwitowaniem za zatrzymany elektronicznie dowód rejestracyjny z przerobionym wpisem o wyznaczonej dacie zezwalającej na używanie pojazdu.

Do zdarzenia doszło 12 stycznia około godziny 23:00 na ul. Andersa w Wałbrzychu. Funkcjonariusze prewencji sprawdzili w systemach informatycznych, że zatrzymana do kontroli drogowej 26-latka od dwóch dni nie powinna się nim poruszać. Kobieta okazała mundurowym jednak pokwitowanie za zatrzymany elektronicznie dowód rejestracyjny z datą zezwalającą na jazdę do 16 stycznia. Funkcjonariusze szybko zauważyli, że jedna z cyfr jest przerobiona. Z zera wałbrzyszanka próbowała zrobić cyfrę sześć.

Pouczonej przez funkcjonariuszy o konsekwencjach prawych kobiecie policjanci ostatecznie zatrzymali pokwitowanie do celów procesowych. Za posługiwanie się przerobionym dokumentem mieszkance naszego miasta może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

11
34%
Cieszy
12
38%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
6
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group