Środa, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 1897
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przyłącz się do akcji i głosuj na Podwórko NIVEA przy ul. Grodzkiej w Wałbrzychu

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 27 marca 2015, 6:30
Aktualizacja: 7:12
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Spółdzielnia Mieszkaniowa „Podzamcze” w Wałbrzychu przystąpiła do konkursu w ramach akcji „Podwórko Nivea”.

Konkurs polega na zebraniu największej liczby głosów na zgłoszone lokalizacje, na których dla 40 zwycięzców wybudowane będą nowoczesne „Podwórka Nivea”. Będą to rodzinne miejsca zabaw, w których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzać aktywnie czas.

Marzeniem rodziców i dzieci jest wspólne spędzanie czasu. Szansą spełnienia tych marzeń jest przyjazna przestrzeń, na której powstaną atrakcyjne sprzęty zabawowo-rozrywkowe zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci, a także dla samych rodziców.

Zwycięstwo w konkursie zależy wyłącznie od ilości głosów oddanych na daną lokalizację, czyli tak naprawdę od naszego wspólnego zaangażowania. Internetowe głosowanie trwać będzie od 1 kwietnia do 31 maja na stronie www.nivea.pl/podworko.

Istotnym również jest, że rodzinne miejsca zabaw nie tylko umożliwią wspieranie rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka oraz rozwijanie jego kreatywności, ale również sprzyjać będą budowaniu wzajemnych relacji pomiędzy członkami rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~gość pąrtolu 27-03-2015 8:08
wszędzie ta grodzka
~mamcik 27-03-2015 11:17
a co jest takiego złego w Grodzkiej? ;) jestem z Białego Kamienia ale jeżeli można dlaczego nie mam poprzeć tego by dzieci miały lepsze podwórko ? Głosujcie bo warto dać dzieciom miejsca do zabawy ponieważ sa takie brzydkie i ponure te podwórka i nie ma co się dziwić ,że wolą siedzieć przy komputerach.Co prawda wychowałam się na podwórku gdzie bawiło się tym co tam było ,kamienie ,rośliny ,deski ;) urządzało się sklepy ,szkoły - zabawa przednia była i tamtego podwórka nie zamieniłabym na inne !
~mieszkaniec podzamcza 3-04-2015 20:12
jestem już Dziadkiem ale takie podwórko powinno się znajdować na naszym osiedlu.poszedł bym z wnukami z miłą chęcią, dzieci na pewno dobrze by się bawiły a i dorośli mogli porozmawiać a nie stać bramach i popijać piwko.głosuję za powstaniem takiego podwórka na naszym osiedlu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group