Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3367
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozłam w wałbrzyskim PiS–ie?

Środa, 13 stycznia 2021, 13:32
Aktualizacja: 14:03
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Rozłam w wałbrzyskim PiS–ie?
Fot. red
W ogólnopolskich mediach aż huczy od taśm ujawnionych przez wałbrzyską telewizję, a dotyczących niesnasek między działaczami Prawa i Sprawiedliwości.

"Tacy sami ludzie jesteśmy jak ci w PO czy SLD, niczym się nie różnimy i każdy jest pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami" - słyszymy na nagraniu rozmowy dwóch dolnośląskich działaczy PiS opublikowanym przez telewizję Dami. Nagranie zawiera zapis rozmowy Bartłomieja Grzegorczyka i Janusza Czyża z Radosławem Łosińskim. Pada tam wiele niecenzuralnych słów i wynika z niej, że w wałbrzyskim PiS-ie widać wyraźny podział i zupełnie inne koncepcje na prowadzenie polityki regionalnej.

W materiale TV Dami wypowiada się działacz partyjny PiS-u Radosław Łosiński, który wraz z grupą innych działaczy zwrócił się z petycją do Jarosława Kaczyńskiego w sprawie zarządzania wałbrzyskimi i regionalnymi strukturami partii. Po tym jak Anna Zalewska została europosłanką, przez jakiś czas nadzór nad funkcjonowaniem tych struktur sprawował poseł Michał Dworczyk, ale obecnie zaangażował się on w politykę krajową i niejako na swojego przedstawiciela wyznaczył byłego wicewojewodę Kamila Zielińskiego. Podobno lokalna telewizja upubliczniła tylko część zapisu rozmowy, ale są też inne romzowy. Dziś najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości mają podjąć decyzje, jak rozstrzygnąć spór wewnątrzpartyjny i uciszyć burzę medialną.

Twoja reakcja na artykuł?

27
36%
Cieszy
36
47%
Hahaha
2
3%
Nudzi
5
7%
Smuci
2
3%
Złości
4
5%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group