Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3768
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spotkania senatora

Czwartek, 27 stycznia 2011, 7:02
Aktualizacja: 12:13
Autor: PAW
Wałbrzych: Spotkania senatora
Roman Ludwiczuk
Fot. red
W ostatnich dniach znów uaktywnił się senator Roman Ludwiczuk, który odbył kilka spotkań z przedstawicielami różnych środowisk.

Już 29 stycznia okaże się, czy Roman Ludwiczuk zostanie wybrany na kolejną kadencję prezesem Polskiego Związku Koszykówki.

Tymczasem senator odbył w ostatnim czasie kilka spotkań w Wałbrzychu z przedstawicielami różnych środowisk. Spotkał się m.in. z Tomaszem Senykiem, z którym rozmawiał na temat sytuacji WPWIK. Głównie senatora Ludwiczuka interesowały inwestycje, jakie WPWiK zamierza zrealizować na naszym terenie w 2011 roku.

Podczas spotkania z Grzegorzem Zalewskim, prezesem Stowarzyszenia Powstania Pomnika Pamięci Górnictwa Wałbrzyskiego, senator Ludwiczuk poruszył sprawę umieszczenia tablicy rocznicowej na Cmentarzu Komunalnym w Wałbrzychu. Chodzi o to, by poprzez montaż tej tablicy, uczcić pamięć 18 górników, którzy zginęli 22 grudnia 1985 roku w jednej z wałbrzyskich kopalń.

Wreszcie ostatnie spotkanie, jakie odbył senator Ludwiczuk, dotyczyło sytuacji wałbrzyskiego sportu. Ludwiczuk zapewnił, że jego celem jest lobbowanie na rzecz sportu lokalnego na szczeblu ministerialnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group