Środa, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 5558
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Synowi było zimno

Czwartek, 2 lutego 2023, 7:38
Aktualizacja: 9:39
Autor: red
Wałbrzych: Synowi było zimno
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zespołu operacyjno–rozpoznawczego drugiego komisariatu szybko ustalili, kto jest sprawcą kradzieży z włamaniem do pomieszczenia piwnicznego znajdującego się w jednym z budynków na Nowym Mieście, z którego zniknęło kilka worków z węglem.

Do kradzieży z włamaniem doszło w jednej z piwnic przy ul. Bogusławskiego w Wałbrzychu pomiędzy 28 a 30 stycznia tego roku. Wtedy to nieznany sprawca wyłamał zabezpieczenia drzwi do pomieszczenia, wykradł z niego cztery worki węgla, a następnie założył na skobel nową kłódkę.

Wezwani w miniony poniedziałek na interwencję policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu analizując zebrany materiał dowodowy szybko ustalili, że sprawcą tego czynu jest najbliższy członek rodziny pokrzywdzonej kobiety – jej 31 letni syn. Mężczyzna został jeszcze tego samego dnia zatrzymany na terenie Nowego Miasta.

Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył stosowne wyjaśnienia. Za kradzież z włamaniem w warunkach recydywy grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 15.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
27%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
7
64%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group