Niedziela, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 5460
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Szukało go wielu...

Piątek, 22 kwietnia 2022, 6:32
Autor: red
REGION, Głuszyca: Szukało go wielu...
Fot. KMP Wałbrzych
Zatrzymania ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości mieszkańca Głuszycy dokonali wczoraj po południu funkcjonariusze tamtejszego komisariatu. 21–latek poszukiwany listem gończym do odbycia kary czterech miesięcy pozbawienia wolności za kradzież odpowie jednak po raz kolejny przed sądem.

Dzielnicowi zatrzymali 21-latka około godziny 13:30 na ul. Chrobrego w Głuszycy kiedy szedł chodnikiem. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za wcześniej popełnione przestępstwo kradzieży akumulatorów w jednym ze sklepów we Wrocławiu przez tamtejszy sąd i ma do odbycia karę czterech miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo poszukiwał go wałbrzyski sąd oraz prokuratura w Świdnicy do prowadzonych innych postępowań karnych.

W trakcie wykonywania czynności policjanci zabezpieczyli przy 21-latku środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać kilkadziesiąt porcji handlowych tych narkotyków. Za kolejne popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi kara trzech lat pozbawienia wolności. Teraz głuszyczanin trafi do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd następnie zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych na terenie Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
1
10%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group