Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 3507
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trochę tego miał...

Środa, 25 sierpnia 2021, 6:30
Autor: red
Wałbrzych: Trochę tego miał...
Fot. KMP Wałbrzych
Środki psychotropowe w postaci amfetaminy w ilości 140 porcji handlowych oraz 10 porcji handlowych marihuany, ujawnili i zabezpieczyli w miniony poniedziałek funkcjonariusze z ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy.

W miniony poniedziałek o godzinie 8:00 na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu funkcjonariusze z Ogniwa Wywiadowczego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 28-letniego mężczyznę, przy którym ujawnili zabronione substancje w postaci amfetaminy. Na tym nie skończyły się kłopoty wałbrzyszanina. Mundurowi udali się do miejsca zamieszkania zatrzymanego, gdzie w trakcie przeszukania znaleźli kolejne porcje nielegalnych substancji. W sumie funkcjonariusze zabezpieczyli 140 porcji handlowych amfetaminy oraz 10 porcji handlowych marihuany. Narkotyki zostały przekazane do dalszych badań, a 28-latek został osadzony w policyjnym areszcie.

Zatrzymanego doprowadzono do prokuratury, gdzie wobec 28-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych, grozi mu do trzech lat pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

3
27%
Cieszy
4
36%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group