Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1834
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trzech nieletnich włamywaczy zatrzymanych na gorącym uczynku

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 26 stycznia 2018, 6:35
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
Przed sądem rodzinnym stanie trzech młodych wałbrzyszan, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do jednego z budynków przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu. Bezpośrednio po zgłoszeniu na gorącym uczynku sprawców czynu karalnego zatrzymali policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia 2018 roku około godziny 13:00. Sprawcy po uprzednim wyłamaniu zabezpieczeń okna jednego z budynków znajdującego się w dzielnicy Stary Zdrój, weszli do jego wnętrza i próbowali wykraść z niego wartościowe przedmioty.

Policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy niezwłocznie zareagowali na zgłoszenie i udali się na miejsce zdarzenia. Wewnątrz nieruchomości zatrzymali na gorącym uczynku troje małoletnich wałbrzyszan w wieku 15, 14 i 16 lat. Sprawcy mieli na głowach założone kominiarki oraz rękawiczki. Byli zaskoczeni. Policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy złodziejach skradzione narzędzia budowlane, tj. markowe nożyce oraz metrówkę.

Trzech nieletnich wałbrzyszan w obecności prawnych opiekunów zostało przesłuchanych. Wszyscy staną teraz przed sądem rodzinnym i odpowiedzą za popełnienie czynu karalnego w postaci kradzieży z włamaniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group