Poniedziałek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 5584
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trzęsły się jej ręce

Czwartek, 30 grudnia 2021, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Trzęsły się jej ręce
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z Ogniwa Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy zatrzymali kobietę, która posiadała ponad 560 działek dilerskich amfetaminy. Podejrzana 27–latka narkotyki schowane miała w kieszeni spodni.

27 grudnia po godzinie 21:00 na ul. Orkana w Wałbrzychu funkcjonariusze z Ogniwa Wywiadowczego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 27-letnią wałbrzyszankę, przy której ujawnili zabronione substancje w postaci amfetaminy w ilości ponad 560 porcji handlowych.

Kobieta, w trakcie legitymowania twierdziła, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Jednak podczas rozmowy z policjantami zachowywała się niespokojnie, trzęsły jej się ręce i była bardzo pobudzona. Mundurowi przeprowadzili kontrolę osobistą, w wyniku której w kieszeni spodni ujawnili zawiniątko foliowe z zawartością białej substancji. Policyjny tester wykazał, że jest to amfetamina.

Wałbrzyscy śledczy, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, przedstawili kobiecie zarzut posiadania znacznej ilości zakazanych środków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

5
26%
Cieszy
7
37%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
21%
Złości
3
16%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group