Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3242
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Ugrzązł w polu

Środa, 22 grudnia 2021, 6:32
Autor: red
REGION, Walim: Ugrzązł w polu
Fot. KMP Wałbrzych
Wsiadł pod wpływem alkoholu do samochodu i serpentynami udał się do domu. Ostatecznie skończył na polach znajdujących się przy ul Kuliga w Walimiu. Właściwa postawa świadków pozwoliła na zatrzymanie nieodpowiedzialnego mężczyzny przez zaalarmowanych o zdarzeniu policjantów z Głuszycy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 22:00. Świadkowie zauważyli, że z nieznanych przyczyn mężczyzna wpadł pojazdem dostawczym na pobliskie pole, ugrzązł tam i nie może z niego wyjechać. Postanowili więc wykręcić nr 112, by jak najszybciej wezwać patrol Policji. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Głuszycy już po kilku minutach zatrzymali kompletnie pijanego mężczyznę. Na szczęście, ani jemu, ani nikomu postronnemu nic się nie stało.

Badanie na zawartość alkoholu wykonane przez policjantów wykazało, że 47-letni mieszkaniec powiatu dzierżoniowskiego miał 1,68 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie mundurowi odebrali zostało prawo jazdy kat. B. Teraz stanie teraz przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
3
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
13%
Smuci
2
13%
Złości
8
53%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group