Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 5705
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Ukradł matce telewizor

Środa, 12 sierpnia 2020, 6:45
Aktualizacja: Czwartek, 13 sierpnia 2020, 8:12
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Ukradł matce telewizor
Fot. KMP Wałbrzych
40–letni mieszkaniec Boguszowa–Gorc w miniony piątek okradł własną matkę. Pod jej nieobecność wyniósł z mieszkania telewizor, by zastawić go w lombardzie. Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że została okradziona przez własnego syna, postanowili zgłosić sprawę Policji.

W piątek po południu w Boguszowie-Gorcach, pod nieobecność matki, 40-letni boguszowianin wyniósł z mieszkania przy ul. Żeromskiego telewizor o wartości 1000 zł. Urządzenie trafiło do lombardu, a sprawa zniknięcia odbiornika telewizyjnego ostatecznie została zgłoszona na Policję. Funkcjonariusze miejscowego komisariatu jeszcze tego samego dnia zatrzymali podejrzanego. Odzyskali także zastawiony sprzęt elektroniczny.

W tym samym dniu około godziny 18:00 dwóch wałbrzyszan w wieku 22 i 34 lat wykorzystało nieuwagę pracowników, weszło na zaplecze sklepu przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu i ukradło tablet, powodując straty w kwocie ponad 2000 złotych na na szkodę pokrzywdzonego. W toku wykonanych bezpośrednio po zgłoszeniu czynności złodzieje zostali zatrzymani kilka kilometrów dalej - na ul. Wysockiego - kiedy poruszali się samochodem dostawczym. Policjanci zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy i w tym przypadku odzyskali skradzione mienie.

Wszyscy podejrzani w trakcie czynności procesowych przyznali się kradzieży mienia i złożyli wyjaśnienia. Za kratami więzienia mogą spędzić teraz 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

3
19%
Cieszy
6
38%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
31%
Złości
1
6%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group