Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 3700
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wałbrzyscy policjanci skutecznie poszukiwali zaginionej 13–latki

Środa, 10 stycznia 2018, 7:39
Autor: red
Wałbrzych: Wałbrzyscy policjanci skutecznie poszukiwali zaginionej 13–latki
Fot. KMP Wałbrzych
Kilkudziesięciu policjantów poszukiwało w minioną sobotę 13–letniej wałbrzyszanki, której zaginięcie po południu zgłosili najbliżsi. Funkcjonariusze dzięki swojemu zaangażowaniu po kilkudziesięciu minutach od wszczęcia poszukiwań odnaleźli dziewczynkę. Okazało się, iż nie informując nikogo nastolatka udała się do swojej koleżanki.

Każde zgłoszenie o zaginięciu policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego w sobotę koło godziny 12.00, niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, dyżurny Komisariatu Policji V w Wałbrzychu podjął decyzję o zaangażowaniu maksymalnej liczby policjantów do działań poszukiwawczych w rejonie dzielnicy Biały Kamień.

W toku wykonywania czynności operacyjnych funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu szybko ustalili, gdzie może przebywać małoletnia i udali się pod wskazany adres. Okazało się, że 13-latka wyszła z domu w odwiedziny kilka bram dalej do swojej koleżanki. Nic jej się nie stało. Była cała i zdrowa. Córkę z Komisariatu Policji V w Wałbrzychu po godzinie 14.00 odebrała uszczęśliwiona mama.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group